Povedali ste o nás

Wedding Bouquet

Poďakovanie od EuProgres partnera

"Vážení riadiaci pracovníci EuProgres,

Chcel by som Vám a Vašim zamestnancom vyjadriť veľkú pochvalu za dlhodobú spoluprácu. ​Už máme takmer 200 rodín v ktorých pracujú vaše opatrovateľky. Spolupráca so žiadnou inou agentúrou nie je tak dokonalá a dúfam, že tak aj zostane v nasledujúcich rokoch a bude naďalej rásť.​"

Roger

Close Up of Pink Roses

Nová Šanca

"Dobrý deň,
chcela by som sa Vám poďakovať za to, že ste mi dali pred piatimi rokmi šancu hoci som po nemecky vedela len pár slov. V rodinke som bola veľmi spokojná. Veľmi pomohlo, že moja oma rozprávala aj po česky a stala sa tak trošku mojou učiteľkou nemčiny. Vzájomne sme si pomohli.  Teraz si už môžem vyberať z rodín, lebo moja nemčina je oveľa lepšia.  Na mail mi vždy príde ponuka, vyberiem si podľa termínu, ktorý mi vyhovuje a už len dúfam, že si ma rodinka vyberie. Mária"

Lubica R.

Red Roses

Žiadne skryté poplatky

"Vystriedala som už viacero agentúr a preto viem porovnať. S EuProgresom som maximálne spokojná, podmienky spolupráce mi boli dôkladne vopred vysvetlené, nečakali ma žiadne skryté poplatky. Dopravu mi bez problémov objednali, nikdy som sa nemusela starať o tieto veci, stačilo už len na vopred dohodnutý termín nastúpiť do auta a ísť. Takisto sa mi páči, že ak chcem, môžem cestovať aj Flixbusom.  A čo je dôležité, nikdy som nemusela žobroniť o svoje vlastné peniaze. Odporúčam!"

Zuzana, K.

flowers in vase

Lepšie po finančnej stránke

"Keď som raz cestovala z Nemecka dala som sa do reči s opatrovateľkou ktorá robí vo vašej agentúre. Z rozprávania ma veľmi zaujala. Na druhý deň som si pozrela vašu internetovú stránku kde som sa mohla nezávezne registrovať. Kratko na to mi už volali z agentúry. Chceli vedieť aké skúsenosti mám vyskúšali ma z nemčiny a hned mi aj ponúkli rodinu. Neľutujem že som k vám prešla. Som na tom lepšie po finančnej stránke."

Silvia, I.

Daffodils

Priame jednanie a pomoc

"Srdečne Vám ďakujem za druhú šancu. Naletela som inej agentúre. Na prvý pohľad ponuka vyzerala lákavo a potom som zistila, že to tak vôbec nebolo. Robila som tam síce skoro takú istú prácu, ale keď som si to prepočítala s tým, čo som dostala v skutočnosti u Vás, veľmi som sa na seba hnevala. Prijali ste ma, akoby sa nič nestalo. Jednáte vždy priamo, nezavádzate, vždy pomôžete. Ste skvelý tím!"

Veronika A.

Red Tulips

Vybavenie po telefóne

"Som už síce dôchodkyňa, ale mám ešte dosť elánu. Moja suseda mi na Eu Progres dala dobré referencie a kontaktovala Vás, či by som u vás mohla pracovať aj keď som už na dôchodku. Následne mi volali z agentúry. Rozhovor prebehol veľmi dobre. Pomohlo, že som kedysi pracovala ako zdravotná sestra. Páčilo sa mi, že som nemusela nikde cestovať, všetko sme vybavili po telefóne."

Alzbeta S.

Wild Flowers

Psychická a finančná podpora

"Pozdravujem žienky v Banskej Bystrici! Musela som sa z rodinných dôvodov vrátiť na Slovensko, aby som doopatrovala mamku. Podporili ste ma aj psychicky v tejto súvislosti a peniažky, čo som si za ten čas mohla u Vás zarobiť mi teraz pomáhajú prekonať náročné obdobie."

Silvia, I.

Hibiscus Flower

Spoľahnutie, aj cez víkend

"Na koordinátorky v tejto firme sa dá vždy spoľahnúť. Dokonca aj cez víkend, keď mi umrel pacient. Veľmi rýchlo mi potom vybavili aj cestu domov."

Jana N.

Pink Hyacinths

Profesionálny prístup

"Od prvého telefonického kontaktu ste na mňa pôsobili veľmi seriózne a hlavne ľudsky. Veľa vecí ma zaujímalo, lebo som ešte nepracovala na pracovnú zmluvu ako opatrovateľka. Všetko ste mi zrozumiteľne vysvetlili, vyplnili sme po telefóne dotazník.  Netrvalo dlho a už ste mi volali, že rodina sa rozhodla práve pre mňa. 

Lucia Z.

Daisies

Dobrý pocit

"Mala som veľmi dobrý pocit po pohovore cez telefón. S koordinátorkou sme sa dohodli na konkrétny termín. Dokonca ma povzbudila, že moja nemčina je dobrej úrovni a nebude problém nájsť mi miesto."

Jarmina R.

Colorful Bouquet

Radosť chodiť do práce

"Cez vás je radosť chodiť do práce! "

Lenka M.

colorful flowers

Jednoduché umiestnenie

"O pozícii som sa dozvedela cez jooble.org  Informácie o práci a umiestnení boli jednoduché a cele umiestnenie išlo lahko"

Milana K.

New Flowers

Včasná výplata

"Po zlých skúsenostiach veľmi oceňujem, že sa môžem spoľahnúť na včasnú výplatu. Ak je to potrebné, vedia poskytnúť aj zálohu."

Denisa L.

Yellow Wild Flowers

Odporúčam

"Ďakujem za sprostredkovanie práce. Budem Vás odporúčať ďalej ako veľmi serióznu agentúru."

Zdena L.

White Frangipani Flowers

Milí a ochotní

"Pracovníčky veľmi milé, ochotné. Snažia sa vždy vyjsť v ústrety."

Miroslava S.

Horná 54, Banská Bystrica 974 01

 0918 328 837

  • White Facebook Icon

© 2020 Euprogres | Opatrovanie Seniorov Nemecko