top of page

List od opatrovateľky Beátky z Nemecka

Ahojte milé kolegyne a kolegovia opatrovatelia.


Volám sa Beáta a už tri roky pracujem ako opatrovateľka seniorov v Nemecku.Opatrovatelka Beatka, Nemecko, Zahranicie, Opatrovanie seniori

Momentálne pre personálnu agentúru EU Progres môžem povedat že som veľmi spokojná s touto agentúrou.


Chcem vám trošku opísať moje skúsenosti za tie 3roky. Rodiny v ktorých som pracovala som si veľmi obľúbila a doteraz mám s mnohými dobré kontakty voláme si, píšeme dokonca ich aj navštevujem.


Opatrovatelka Beatka, Nemecko, Zahranicie, Opatrovanie seniori

Svoju prácu mám veľmi rada a myslím si že vždy sa ju snažím urobiť na percent aby boli rodiny spokojné ,no samozrejme že nie vždy sa dá vyjsť s rodinou a bohužiaľ a ja som mala aj nie dobre skúsenosti no už si to až tak nepripúšťam ako v ten prvý rok.

Opatrovatelka Beatka, Nemecko, Zahranicie, Opatrovanie seniori

Chcela by som touto cestou odkázať všetkým opatrovateľka aby si dokumentovali všetko čo sa v rodine kde nie sú spokojné deje.

Pretože práve to keď to majú zdokumentované fotkami alebo nahrávkami im často môže pomôcť ak budú krivo obviňovaný zo strany rodiny.

Opatrovatelka Beatka, Nemecko, Zahranicie, Opatrovanie senioriNemecko je veľmi pekná krajina a preto vám pridávam aj pár fotiek z miest kde som pracovala pozdravujem všetkých ako kolégiu opatrovateliek tak aj celý tým agentúry EU Progres


Dúfame, že list od opatrovateľky z Nemecka sa vám páčil.Prečítajte viac rád TU

1,277 views

コメント


bottom of page